Type to search

Showbiz

4 vjet lidhje, çifti i njohur i këngëtarëve i japin fund

Ndaje

Dy këngëtarët shqiptarë Ronela Hajati dhe Young Zerka i kanë dhënë fund lidhjes së tyre. Ata janë përfolur për vite me rradhë për dashurinë e tyre, të cilën asnjëherë nuk e kanë konfirmuar plotësisht. Çifti thuhet se i ka dhënë fund romancës për shkak të disa mosmarrëveshjeve që ata kanë pasur lidhur me mënyrën si e shihnin këtë lidhje.

Edhe pse Ronela është shprehur se nuk ishte gati për bashkëjetesë, dëshironte të zyrtarizonte lidhjen e saj. Matje u përfol se kënga ‘Vuj’ ishte një dedikim kushtuar Zerkës.

Ata për vite janë parë pranë njëri-tjetrit, por tashmë pas 4 vitesh dashurie të pa pohuar publikisht çifti i ka dhënë fund. Ata madje as nuk e ndjekin më njëri tjetrin në rrjetet sociale, dhe ky është një goxha sinjal për kohët që jetojmë.

Lini një koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *