Video/Live/ Pershkallezohet sherri, Noka tenton të nxjerrë jashtë Veliajn

Kryesore Lajme Politikë

 

Rinis mbledhja e komisionit te medias. Kryetarja e komisionit te medias i kerkon gardes te nxjerre jashte kryetarin e bashkise Erion Veliaj.

Vokshi- Veliajt: Dil përjashta ose të nxjerrim me zor përjashta. Garda ta nxjerrë përjashta.

Gramoz Ruçi të ndërhyjë urgjentisht sepse garda është vënë në funksion të kryetarit të bashkisë. Garda nxirrni urgjent jashtë kryetarin e bashkisë.

Sherri u përshkallëzua në momentin kur Flamur Noka u ngrit nga karrigia dhe iu afrua Veliajt ta largojë nga komisioni.

Por Garda ka ndërhyrë për një përpjasje mes Nokës dhe Veliajt.

 

 

Pershkallezohet sherri, PD kerkon te nxjerre jashte Veliajn

Pershkallezohet sherri, PD kerkon te nxjerre jashte VeliajnPer me shume lexoni ne: http://www.oranews.tv/article/sherr-mes-veliajt-dhe-albana-vokshit-teatrin

Gepostet von Ora News am Dienstag, 19. Juni 2018

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *