Basha del kundër: KÇK nuk mund të luftojë KÇK

Lajme Politikë

Përkundër mbështjes së Ambasadave të ShBA-BE, paketa anti-KÇK e qeverisë veç kundërshtisë së organizatave të shoqërisë civile nuk ka as pëlqimin e opozitës.

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, në një postim në twitter thotë se Rama dhe qeveria e tij nuk mund të luftojnë krimin dhe korrupsionin pasi janë vetë në krye të tyre.

Basha: Pas 7 vitesh dështim, një gjë është e qartë. Edi Rama dhe qeveria e tij nuk mund të luftojnë krimin dhe korrupsionin sepse ata jane vetë krimi dhe korrupsioni. KÇK nuk mund të luftojë KÇK!

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *