FOTO/ ‘Do publikoj foto lakuriq’, shqiptarja çmendur pas Ronaldos

Botë Kampionati Boteror Sport

Një premtim i shqiptares nga Kosova të quajtur Leona ka ‘tërbuar’ të gjithë.

Nëpërmjet një postimi në Twitter ajo ka premtuar se do të publikojë foto nudo nëse Cristiano Ronaldo shkon tek Juventusi

Ky postim i vajzës shqiptare ka bërë xhiron e internetit, dhe tashmë Ronaldo ka një ‘motiv’ më shumë për tu transferuar te ‘Zonja e Vjetër’ në Itali.

‘Nëse Ronaldo shkon tek Juventusi, do të postoj fotografitë e mia nudo një orë pas njoftimit’, ka shkruar shqiptarja e Kosovës në Twitter.

Ndersa komentet ne adrese te saj nese do ta mbante kete premtim pasi kete bast e ka te humbur.

Mësohet se emri i vërtet i vajzës është Bleona Zogjani.

 

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *