A është shtatzënë? Armina Mevlani flet pas lajmeve të mediave

Kulturë Showbiz

Armina Mevlani është përfolur kohët e fundit për një shtatzani të mundshme. Këto thashetheme qarkulluan kur blogerja kishte publikuar një foto dhe dukej pak barku i rrumbullakosur.

Më në fund ajo ka vendosur që të flasë publikisht për këtë gjë dhe këtë e ka bërë në Instagram , ku një ndjekës e pyet nëse ajo është shtatzënë.
“Jooo! Dhe u lodha me të gjithë mediat që e përdorin këtë gjë për lajm! Nuk mund të luhet me të tilla gjëra. Nuk jam dhe për momentin nuk e kam ndër mend. Është diçka e bekuar nëse vjen, por nëse jo do doja të prisja akoma”, ka shkruar Armina.

b5f36cbc-6dad-4e03-8298-7a0ebe8ea085.jpg

Pra, mjaft me fjalë, blogerja simpatike nuk është shtatzënë. Gjithsesi një fëmijë të bukur nga Armina dhe Shkëlzen Berisha të gjithë do e donim, por për momentin le të shohim punët e bukura që Armina po bën në fushën e modës.

 

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *