“Adrenalinë e paparë”, Metën siç nuk e keni imagjinuar, ja çfarë bën (VIDEO)

Kryesore Politikë

Presidenti Meta nuk ka vonuar te ndaje me ndjekesit e tij ne Facebook nje eksperience fantastike qe ka kaluar ne Grykën e Rugovës.

“Mirëmëngjes të dashur miq dhe një javë të mbarë! Kush dëshiron të përjetojë një eksperiencë fantastike në Grykën e Rugovës duhet të shijojë Zip-Line. Është një adrenalinë e paparë! Sportet ekstreme do të mbeten përherë të dashura për mua!”- shkruan Meta

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *