Adrola Dushi thyen heshtjen, flet për lidhjen e re me modelin e njohur

Kryesore Kulturë Showbiz Slider kryesore

Modelja e njohur Adrola Dushi kohët e fundit është përfolur në media për një romancë me modelin e njohur Pavllo Zengon.

Mirëpo Adrola ka vendosur që më në fund të thyejë heshtjen dhe te flasë hapur mbi këtë çështje. E pyetur rreth kësaj romance të mundshme ajo ka mohuar kategorikisht çdo fjalë të spekuluar duke na lënë të kuptojmë që mes tyre ka vetëm një miqësi të sinqerte.

Rikujtojmë se Adrola Dushi ka kohë që është ndarë nga bashkëshorti Adis Patosi me të cilin ka edhe një djalë. Top Channel

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *