“Ai del çdo ditë me makina të blinduara e dy pistoleta”, Berisha publikon mesazhin: Safet Rustemi mbrohet nga Rama

Kryesore Lajme Politikë

Prej ditesh mediat belge po shkruajne mbi Safet Rustemin, njeriun qe eshte super i kerkuar, nga Shkodra me nje aktivitet kriminal në Belgjikë. Madje ne Parlamentin belg ka pasur debate te ashpra, aq sa kane kerkuar qe ministri i Brendshem belg te beje kerkese zyrtare ne adrese te Shqiperise per ta ekstraduar në Belgjikë.

Sot, ish-kryeministri Berisha ka postuar nje mesazh, ku nje qytetar i ka treguar atij se Safet Rustemi, qe njihet me emrin Safet Bajri del cdo dite ne Shkoder me makina te blinduara dhe ka mbrojtjen e kryeministrit Edi Rama.

Mesazhi i Berishes ne Facebook

Safet Rrustemi mbrohet direkt nga Rama!

Lexoni denoncimin e policit dixhital. sb

“Pershendetje doktor jam polic ne komisariatin e shk.Te lutem shum mos e publikoni emrin ose adresen time edhe pse ekam jo me emer tim.ato jan aq te fuqishim saqe mund ta gjen SAFET RRUSTEMI OSE SIQ eka nete vertet SAFET BAJRI esht gjdo dit ne shkoder sidomos ne rrethinaat e shkoders dobrac.ai takon çdo dite me policine por ajo vetem e nderon dhe nuk guxon ta prek masi ate e mbron shteti,vet Edi Rama qe ka familjen e Bajrve baze kryesore ne Shkoder e mbrone gjdo deputet i partis socjaliste, safet bajri esht gjdo dit ne shk ose ne velipoj perdor makina te blindura ecen me 2 pistoleta 17she e tj e tj ju lutem por ju lutem mos e shkruani emirin tim persa i perket vrasjes se qiftit safeti

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *