Aksident i rëndë në Fier, përplasen dy makina, dyshohet për 1 të vdekur dhe 4 të plagosur

Kronike Kryesore shtojca

 

 

Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin Fier-Levan, pranë Qafës së Koshovicës. Nga aksidenti katër persona kanë mbetur të plagosur, ndërsa dyshohet për vdekjen e një personi. Mes të plagosurve janë edhe dy fëmijë. Aksidenti ka ndodhur para pak minutash dhe ende nuk dihen rrethanat.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *