Sunday, September 20, 2020

Aksident masiv në Tiranë-Durrës, përplasen 4 mjete dhe autobusi nga Kosova

Kronike Lajme

Një aksident masiv është shënuar në autostradën Tiranë-Durrës.

Informacionet e para që kanë mbërritur në redaksinë e Ora News tregojnë se në aksident janë përfshirë 5 automjete, mes tyre edhe një autobus me pasagjerë nga Kosova që vinin në Durrës për plazh.

Aksidenti ka ndodhur në afërsi të mbikalimit të Fllakës dhe ka shkaktuar trafik në autostradë paraditen e sotme, 1 shtator,

Deri tani nuk raportohen viktima apo të lënduar. /Ora News.tv/

 

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *