Aksident në Tiranë, ‘Benzi’ plagos 3 këmbësorë

Kryesore

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Kodër-Kamëz, Tiranë.

Një makinë tip ‘Benz’ ka dalë në krah të kundër të rrugës duke përfunduar në korsinë tjetër.

Aty është përplasur kokë më kokë me një një furgon.

Për pasojë kanë mbetur të plagosur 3 persona, të tre këmbësorë që në momentin e aksidentit kanë qenë pranë mjeteve që u përplasën.

Tre personat e plagosur janë dërguar në spital, ku mësohet se ndodhen në gjendje të mirë dhe pa dëmtime të rënda.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *