Aksident në Vlorë, përplasen dy makina, dyshohet një i vdekur

Kronike Lajme

Një aksident ka ndodhur në rrugën e vjetër Vlorë-Fier. Sipas informacioneve, makina ka dalë nga rruga dhe një person ka humbur jetën.

Burime për Report Tv bëjnë me dije se makina ka fluturuar disa metra në rrugë dhe si pasojë e përplasjes së rëndë është dashur ndërhyrja e zjarrfikëses për nxjerrjen e trupit të pajetë.

 

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *