Aksidenti në Sarandë, vdes një turiste italiane, bashkëshorti i saj në gjendje të rëndë

Kronike Kryesore shtojca

 

 

Në aksidentin e rëndë që ka ndodhur para pak minutash në aksin Sarandë-Ksamil, pranë vendit të njohur si ‘Hidrovori’, konfirmohet se ka mbetur e vdekur një shtetase italjane e cila kishte ardhur për turizëm në Shqipëri. Ndërkohë që edhe bashkëshorti i saj italian raportohet se është në gjendje të rëndë dhe është nisur drejt spitalit. Të dy ata udhëtonin me një motorë dhe janë përplasur me një makinë. Përplasja ka qenë fatale për çiftin e turistëve italian.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *