Aksidentohet aktori i humorit

Kronike Lajme

Aktori i humorit Albano Bogdo është aksidentuar. Ngjarja ka ndodhur në “Rrugën e Kavajës” në kryeqytet, teksa aktori po udhëtonte me një taksi.

Pranë ish-parkut të autobuzave, taksia është përplasur me një tjetër mjet të tipit “Ford”, gjë që ka shkatuar edhe lëndime tek aktori.

Nga fotoja e publikuar nga Vizionplus, Albano shihet që ka dalë nga taksia dhe është ulur në trotuar për të marrë veten, por që nuk ka marrë dëme të mëdha.

 

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *