Aksidentohet me makinë moderatori i njohur shqiptar

Kryesore Showbiz

Moderatori i njohur Labinot Gashi ka pësuar ditën e sotme një aksident me makinë.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen ‘Arbana’ në Prizren, ku për shkak të trafikut janë përplasur dy automjete.

Në njërin prej automjeteve ndodhej Labi, i cili është fotografuar nga kalimtarët në rrugë.

Sipas raportit të policisë, aksidenti ka përfunduar vetëm me dëme materiale dhe policia po bën kujdes me situatën e rënduar të trafikut rrugor.

 

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *