Aktori i njohur akuzon të shoqen se i bëri m***n në krevat, për t’u hakmarrë

Showbiz

Aktorët e njohur Johnny Depp dhe Amber Heard kanë më shumë se një vit që janë ndarë. Ndarja e tyre nuk ka qenë shumë miqësore, pasi Hard pretendonte se Depp e dhunonte atë. Por së fundmi, dy aktorët janë përfshirë në një debat jo fort të këndshëm, sidomos kur bëhet fjalë se ata janë dy personazhe me peshë për të rënë në këtë nivel debati.

Depp e akuzon ish-bashkëshorten e vet, se i kishte ndotur krevatin, duke dhj**** në të, bashkë me miqtë e vet, pasi ky i fundit ishte vonuar dy orë për ditëlindjen e saj.

Hard nga ana tjetër e ka mohuar këtë gjë, duke thënë se në fakt krevatin e tyre e kishte ndotur qeni.(TemA)

 

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *