Aktori i njohur në lidhje me modelen e “Playboy” 24 vite më të re se ai

Kinema Showbiz

 

Aktori i njohur Ben Affleck ka nisur një romancë të re pas ndarjes nga e dashura e tij, Lindsay Shookus.

Ai është lidhur me modelen 22-vjeçare të Playboy, Shauna Sexton.

46-vjeçari dhe modelja kanë vetëm pak ditë të lidhur mes tyre dhe tashmë ata janë në qendër të mediave roze.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *