Aktori seksi lë punën: Erdhi koha e pensionit!

Kulturë Showbiz

Tom Hardy do ti japë fund aktrimit pasi i erdhi koha i pensionit. Ai është aktor shumë i njohur dhe shpesh herë është konsideruar mashkull seksi ku shumë femra shihnin filma vetëm prej tij.

Në intervistat e dhëna për revistat amerikane dhe britanike, ku u përmend eksperienca e tij në ngjitjen e maleve, Tom tha: “Në këtë moshë, nuk dua më asgjë. Kam provuar dhe bërë mjaftueshëm. Nëse po tregohem shumë arrogant, dua thjesht të ec në këtë jetë.”

40-vjecari tregoi se ka ardhur koha që të gjejë një plazh dhe të qëndrojë në qetësi. Por nuk dihet ende nëse ofertat e aktrimit do e lënë që të largohet nga bota e artit.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *