Alba Pairetti, në plazh si një 20-vjeçare – FOTO

Kulturë Showbiz

Në Ibiza, në limanin e vogël poshtë shtëpisë, Alba Parietti zbulon bukurinë e saj të përjetshme me një “topless” të papërmbajtshme dhe pantallona të shkurtra që rrisin kthesat e saj të lëmuara.

Komplimentet e ndjekësve nuk kanë vonuar që të vijnë për “showgirl”-in dhe aktoren italiane, e cila në pak ditë do të bëhet 57 vjeçe. T.CH
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *