Alban Skënderaj dhe Noizy sjellin bashkëpunimin, ja çfarë u shkruan Veliaj dhe Ajola

Showbiz

Alban Skënderaj ashtu edhe Noizy kanë lajmëruar në profilet e tyre në Instagram, se nesër do të publikohet kënga më e re e tyre sëbashku e që me siguri do të jetë hiti i verës.

Si çdo bashkëpunim i Albanit me reperat, edhe kjo kënga do të flasë për vështirësitë e jetës, pasi Albani mundohet që të përcjellë një mesazh të fortë me tekstet e tij.

Kjo këngë ende e papublikuar, ka marrë edhe mbështetjen e kryetarit të Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj i cili i ka shkruar në Instagram Noizy-t “E dua këtë këngë”.

N E S E R…

A post shared by NOIZY (@zinizin) on

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *