Alesia Bami nxeh Instagramin ja fotot hot

Showbiz

Gjurma 3 Maj 2018

Modelja Alesia Bami ka postuar së fundmi një foto në plazh ku shfaqet mjaft seksi me rrobat e banjës ngjyrë të errët. Ajo ka zgjedhur të bëjë disa poza hipur mbi një shkëmb ndërsa vështrimin e hedh në largësi, në kërkim të kushedi se çfarë…

Velina e emisionit ‘Stop’ në TV Klan është një nga vajzat shqiptare më të komentuara të botës së ekranit pikërisht për shkak të bukurisë së saj. AJo është mjaft e kërkuar edhe në sfliata dhe evente të rëndësishme.

Ne nje interviste dhene kohe me pare per “Panorama Plus”, Bami ne lidhje me veshjet e ekzagjeruara ne emisione pati deklaruar se “Nuk mendoj se moderatoret e kanë tepruar sa për të shkaktuar debate të tilla. Unë si natyrë jam feministe dhe dua t’i mbroj vajzat që dalin në ekran. Gjithsecila ka krijuar personalitetin e saj aty ku është. Shqiptarëve nuk ua del dot, sepse gjithmonë do të gjejnë diçka për të të paragjykuar. Mendoj që vajzat e ekranit duhet të sjellin risi lidhur me veshjet e trendet e reja, pasi nuk mund të inspirojnë gjininë femërore që i ndjekin, duke u veshur si “murgesha“. Për mua, nuk është ekzagjerim nga vajzat, por është thjesht paragjykim nga persona me mendje të mbyllura”.

 

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *