Ambasada e SHBA nxjerr udhëzimet, 6 hapat për plotësimin e lotarisë amerikane

Kronike Kryesore

 

 

Ambasada Amerikane në Tiranë ka njoftuar se duke nisur nga dita e sotme në orën 18:00 me orën shqiptare, të gjithë qytetarët mund të aplikojnë për lotarinë amerikane deri më 6 nëntor ora 18:00.

 

Përmes një postimi në Facebook, Ambasada e SHBA ka dhënë edhe disa udhëzime dhe këshilla që duhet të ndiqni në mënyrë që të mos bini pre e mashtrimeve dhe të aplikoni në mënyrë të saktë.

 

 

Statusi i plotë:

 

🇦🇱️ | Duke filluar nga sot, ora 18:00 deri në datën 6 nëntor 2018, ora 18:00, ju mund të aplikoni për Lotarinë e Vizës së Shumëllojshmërisë! Vizitoni faqen tonë të internetit dhe të lexoni udhëzimet e këtij viti në shqip 👉 https://bit.ly/2l7myjg

Vazhdoni të na ndiqni në këtë faqe për të marrë këshilla mbi plotësimin e aplikimit tuaj.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *