Anna Chernova, tifozja seksi e Rusisë që po çmend rrjetet sociale (Foto)

Kulturë Lifestyle Showbiz

Anna Chernova, është një prej femrave që e trondit instagramin. Modelja ruse 31-vjeçare, që përdor pseudonimin Anella Miller, është ndër më të ndjekurat kohët e fundit, falë edhe formave të saj perfekte, të cilat i ka zbuluar edhe për fansat.

Trupi i saj është përfekt me përmasa: 84-61-96. Natyrshëm ajo është një nga ato që do ta zbukurojnë edhe më shumë Botërorin përgjatë muajit në vazhdim dhe ajo mbështet skuadrën e saj të vendlindjes, Rusinë, që Botërorin e nisi me një fitore në goleadë.

Më poshtë mund të shihni një galeri me fotot më të mira të ruses Anna Chernova.

 

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *