Arbana Osmani largohet nga ekrani i Top: E lodhur , por e lumtur

Kryesore Showbiz

Moderatorja Arbana Osmani largohet nga ekrani ku ka drejtuar një sërë emisionesh për shumë vite. Lajmi është bërë i ditur nga vetë moderatorja. Në një postim në Instagram ajo shkruan: ‘Dita e fundit në Top, e lodhur por e lumtur’. Pas lajmit të divorcit dhe lidhjes së re me regjisorin Eduart Grishaj , duket se kjo lëvizje të jetë ndryshimi tjetër në jetën e Arbanës.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *