Ardit Gjebrea infektohet nga Covid, ja gjendja e moderatorit të njohur

Kryesore Kulturë Showbiz Slider kryesore

Ardit Gjebrea inkeftohet me Covid-19. Lajmin e ka dhënë vetë kantautori dhe prezantuesi i njohur me anë të një postimi në “Instagram”. Ai shkruan se është dita e dytë sot dhe ka vetëm pak temperaturë. Gjebrea pohon se do të vijojë punën, por nga shtëpia.

“Dita e dytë pozitiv. Nuk po obobo hem me temperaturë jo shumë të lartë. E c’mudn të bëjë njeriu i mbyllur në shtëpi? Mnedon gjithmonë për punën dhe në fakt me gjithë vështirësitë që na përballi koha na zhvilloi instiktin e gjetjes së alternativës që në këtë rast do të thotë. E diela shqiptare do të zhvillohet të dielën, sigurisht bashkë por nga shtëpia”, shkruan prezantuesi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *