Armina Mevlani do e falte tradhtinë e Shkëlzenit vetëm për një arsye të fortë

Showbiz

Një ndër blogeret më të ndjekura Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha, djali i ish-kryeministrit Sali Berisha, prej një kohe shumë të gjatë janë bashkë.

Marrëdhënia e tyre pritet që shumë shpejt të finalizohet me martesë.

Por mesa duket në një rast tradhtie, Armina vetëm nëse qëndron një arsye e fortë do ia falte.

Kur pyetet nga ndjekësist në instagram nëse do ia falte tradhtinë Shkëlzenit ajo përgjigjet se do t’ia falte vetëm nëse ka vend për reflektim.

“Jo, vetëm nëse pas saj qëndron një arsye e fortë, (që mund të jetë edhe krizë në çift që duhet rregulluar apo dhe faji im për diçka).  Mendoj që tradhtia që falet është ajo ku ka vend për reflektim, përse partneri e ka bërë”, shkruan Armina.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *