Armina Mevlani ka ditëlindjen, ja çfarë i shkruan Shkëlzen Berisha

Kulturë Lifestyle Showbiz

Shkëlzen Berisha i ka uruar ditëlindjen të fejuarës së tij. Këtë herë pa fishekzjarre dhe festa gjigande.

Kane mjaftuar vetëm disa fjalë zemre për t’ i uruar ditëlindjen të dashurës së tij të zemrës.

Ai shkruan :Gëzuar ditëlindjen perla më e bukur nga të gjithë. Shkëlqefsh gjithmonë! Gëzuar ditëlindjen shpirt!

 

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *