“Bajret terrorizojnë Shkodrën”, Berisha boton mesazhin: Dua të pyes Ramën …

Lajme Politikë

Ish-kryeministri Sali Berisha ne nje postim ne Facebook ka publikuar nje mesazh te nje polici te FNSH ne Shkoder i cili denoncon faktin se nje person i quajtur Behar Bajri ka nje mbeshtetje te kryeministrit Edi Rama, madje duke paraqitur edhe targat e makinave te blinduara qe leviz neper qytetin e Shkodres. Me poshte postimi i plote i Berishes ne Facebook.

Rama nje me Bajret qe terrorizojne Shkodren!

Lexoni denoncimin e policit dixhital. sb

“Te uroj shendet dhe jet sa me te gjat doktor Berisha.un jam nje punonjes policie i forces operacionale ne qarkut Shkoder. dua te bej nje pyetje kryeministrit te vendit , se kush esht nje person me emrin Braqe nga Shkodra qe komunikon dhe per cfar komunikojn bashk. Para se ta thot kryeministri po ta tregoj un se kush esht kry person , i cili quhet Behar Bajri djali i xhaxhait Safet Bajrit , nje shtetas qe ka aktivitet kriminal ne fushen e trafiqeve nderkombetar te lendeve narkotike. E gjith policia e Shkodres e di per automjetet e blinduara qe leviz i armatosur ky person dhe lidhjet e tija. mjafton te verifikohen keto targa a korespondojn me automjetet e blinduara qe kan ne perdorim. po ju dergoj dhe llojet e blindave qe levizin dhe si ndalon njeri. Audi targa AA006GN. Audi targa AA623GI. Benc mercedes Sh7330D.ju lutem publikoji te pakten te ken kujdes komunitet dhe te ruajn veten se shteti sguxon me ju afruar.ju faleminderit”

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *