Balla kopjon shefin Rama, ja se si e realizon

Kryesore Lajme Politikë

Tashme eshte ne mode te gjithe duhet te veprojne e vishen si shefi i partise. E nga kjo nuk ka shpetuar as kryetari i grupit parlamentar te PS-se, Taulant Balla.

Numri dy i partise ne pushtet gjate nje takim informal qe ka pasur me Sekretarin e Shtetit në Ministrinë Federale të Drejtësisë dhe të Mbrojtjes së Konsumatorit, Christian Lange dhe delegacionin që e shoqëron eshte shfaqur me te njejtin “stil” veshjeje si kryetari i partise se tij, Edi Rama.

Ne foton e shperndare nga vete zyra e PS-se shihet se Balla pervec kostumit zyrtar ka veshur edhe atlete, njesoj si kryeministri, qe kohe me pare u paraqitur me kostum zyrtar dhe ne atlete ne samitin e Triestes me kreret e larte te shteteve te BE-se.

Ne foto me Ballen eshte edhe deputeti i PS, Ervin Bushati, por te pakten ai veshjen e ka zyrtare.

 

Image result for edi rama me atleteImage may contain: 4 people, people smiling, people standing, suit and outdoor

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *