Basha: Paketa Antimafia, ja si do t’i ndëshkojmë pa mëshirë abuzuesit

Kryesore Lajme Politikë

Kryedemokrati Lulzim Basha me ane te nje postimi ne Facebook ka bere te ditur disa nga pikat e paketes Antimafia.

Ai shkruan se nisma do te realizoje: “Verifikim, sekuestrim, konfiskim! Paketa Antimafia do godasë pa mëshirë e pa dallim të gjithë abuzuesit me fondet dhe pasuritë publike!”. Kreu i PD e ka publikuar nismen me ane te nje video.

Verifikim, sekuestrim, konfiskim! Paketa Antimafia do godasë pa mëshirë e pa dallim të gjithë abuzuesit me fondet dhe pasuritë publike!

Gepostet von Lulzim Basha am Sonntag, 7. Oktober 2018

 

 

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *