Basha sfidon publikisht Ramën: E ftoj në debat, ka afat deri në…

Kryesore Lajme Politikë Slider kryesore

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka ftuar në debat kryeministrin Edi Rama.

“Prej 2006 e kam ftuar z.Rama në debat dhe ka refuzuar. Debati i fundit që z.Rama ka bërë, është në vitin 2000. Që nesër. Që nesër e deri me 25 prill, kur të dojë është i ftuar në debat” – tha Basha në një intervistë për Syri

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *