Baton Haxhiu dhe Berat Buzhala “sherr” ne studion e Fevziut/Video

Kryesore Lajme Politikë

Lajmet e publikuara në adresë të Baton Haxhiut nga portali i Berat Buzhalës ka qenë temë debati në studion e emisionit “Opinion”.

Drejtori i Klan Kosovës iu drejtua analistit Buzhala se portali juaj ka kryer sulme të ulta rreth figurës së tij, duke kaluar edhe ekstremin e raportimit të lajmit.

Për Haxhiun, në këto rrethana një gazetar do ta mbyllte portalin.

Shiko videon e debatit, si më poshtë vijon: 

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *