Bebe Rexha pajton Rita Orën me Dua Lipën

Kulturë Showbiz

Dy këngëtaret shqiptare Dua Lipa dhe Bebe Rexha janë bërë bashkë në festivalin muzikor Lollapalooza.

Ato kanë performuar në festivalin e mbajtur në Grant Park në Çikago.

Bebe ka publikuar një foto në Instagram me Duan që është pëlqyer edhe nga Rita Ora.

Është raportuar se marrëdhëniet midis Duas dhe Ritës nuk janë të mira, por mesa duket këngëtaret shqiptare po i zgjidhin mosmarrëveshjet e tyre.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *