Befasuese/ Harrojini format seksi, Ilda Bejleri “mbulohet” me shami

Kryesore Showbiz

Ilda Bejleri njihet si një ndër moderatoret shqiptare më seksi dhe që tërheq gjithnjë vëmendjen me daljet e saj publike apo fotot që publikon në rrjete sociale.

Megjithatë ditën e sotme Ilda i ka shokuar të gjithë ndjekësit në Instagram duke postuar disa foto ku shfaqet e mbuluar me shami.

Gazetarja ndodhet në Izrael ku do të përcjellë në mbrëmje emocionet e  ndjeshjes mes Shqipërisë dhe Izaraelit.

Gjatë kësaj kohe, Ilda ka vizituar një prej xhamive të Izraelit dhe për të respektuar traditat është mbuluar nga koka tek këmbët, ç’ka ka sjellë edhe reagimin e ndjekësve të cilët i komentojnë se nuk njihet fare.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *