Bella Hadid i nxjerr të gjitha, pozon topless për Vogue

Kulturë Showbiz

Ajo është një nga supermodelet më të kërkuara dhe sundon pasarelat e kopertinat e revistave. Këtë herë Bella Hadid ka pozuar për Vogue Mexico. Supermodelja pozoi topless për revistën e që do dalë në korrik. 21-vjeçarja dukej shumë seksi ndërsa mbrojti pasuritë e saj me duar. Bella tepër e zjarrtë u fotografua nga Chris Colls.

 

 

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *