‘Benzi’ përplas ‘Smart-in’ në dalje të Tunelit të Elbasanit, plagosen 4 vajza, njëra në gjendje të rëndë! Pamjet nga makinat e dëmtuara

Kronike Lajme Slider kryesore

Dy makina një tip ‘Benz’ dhe një tip ‘Smart’ 4-vendësh janë aksidentuar duke shkaktuar 4 të plagosur, një prej tyre në gjendje tepër të rëndë.

Aksidenti ka ndodhur në dalje të tunelit të Elbasanit, ku makina tip Benz i ka rënë nga pas makinës Smart, në të cilën udhëtonin 4 vajza.

Nga përplasja makina Smart është shkatërruar thuajse komplet, ku njëra prej vajzave ka mbetur e bllokuar. Është dashur ndërhyrja e zjarrfikëses për nxjerrjen e saj nga makina. Ajo ka dalë me shenja jete dhe është dërguar në spital.

 

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *