Berisha poston letrën e dërguar: Kryetari i PS në Elbasan, trafikant prostitucioni!

Lajme Politikë

Ish-kryeministri Sali Berisha ka postuar ne rrjetin social nje leter te nje shtetasje nga Elbasani, ku akuzon kreun lokal te nje zone te PS-se, Durim Koçin ku pretendohet se eshte nje trafikant prostiucioni. Ne leter theksohet se ai i ka t’i marre vajzen dhe e derguar per shfrytezim prostitucioni ne Gjermani.

Postimi i plotë

Kryetari i PS ne Elbasan, trafikant prostitucioni!

Lexoni letren e nje nene qe narkokryetari i ka e rrembyer vajzen. sb

“Doktor ju përshëndes!
Uroj të jeni mirë e të kaloni qetë pushimet familjarisht!
Një nënë nga Elbasani me dha nje letër për ju.
Letrën po jua dërgoj me foto, ndërsa teksti i saj është si më poshtë:

I Nderuar Zoti Berisha duke qenë se je zëri i fuqishëm doja të denoncoja DURIM KOÇIN, KRYETARI I PS-së për lagjen Visarion Xhuvani Elbasan.
Unë që po ju shkruaj jam një nënë që prej 8 mujash ky maskara ka marrë vajzën time bashkë me dy shoqet e saj për prostituta në Gjermani.
Kam denoncuar dhe në Policinë e Elbasanit por nuk kam marrë asnjë përgjigje.
Ju lutem Z. Berisha publikojeni këtë por anonim të lutem.
Ky ka dhe një lokal i cili quhet ATLAS në të cilin shpërndahet drogë dhe aty kam parë shumë djem të cilët pinë hashash dhe shpërndajnë.
Jam me shpresa që vajza ime të kthehet në shtëpi bashkë me shoqet e saj dhe ky bastard meriton burgun.”

Fotografia e Sali Berisha

 

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *