Berisha thyen tjetër rekord, përshkon 4800 km në këmbë, merr çmimin e Saharasë

Kryesore Politikë shtojca

Ish-kryeministri Sali Berisha ka thyer një tjetër rekord. Pas rekordit të thyer disa vite më parë në not dhe të lajmëruar nga vet ai, sot ish-kryeministri ka lajmëruar një tjetër rekord. Bëhet fjalë për ecjen, ku siç i raporton telefoni ai ka përshkruar plotë 4800 km.

Ja postimi i plotë i Berishës:

“Miq, Fitbit me dergoi Çmimin e Saharase, dmth kam pershkuar me kembe 4800 km pra te gjithe gjatesine e saj nga Oqeani Atlantik ne Detin e Kuq! Nga zemra ju uroj te diele te mbare! Sb”, shkruan Berisha në facebook.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *