Besa Kokëdhima përfundon në spital, i tregon ndjekësve krahun “e masakruar”

Kulturë Showbiz

Këngëtarja shqiptare Besa Kokëdhima është prekur nga viroza e gripit dhe ka përfunduar në spital. Nëpërmjet një postimi në Instagram, ajo zbuloi se mbrëmjen e kaluar po merrte trajtime dhe nuk harroi të përmendte infermierët shqiptarë.

“E kalova natën në spital për shkak të një komplikacioni nga gripi. Tani e di pse duan infermierë shqiptarë në Europë! Nuk mund të merrnin gjak pa ma masakruar krahun”, shkruajti ajo në fotografinë ku tregonte krahun e nxirë.


Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *