Beteja e VIP-ave: Kush është më seksi nga moderatoret, Bora Zemani apo Ilda Bejleri?

Showbiz

Në rubrikën “Beteja e VIP-ave” në zoneelire.al, sot janë vendosur përballë njëra-tjetrës dy moderatoret bukuroshe të sportit, Bora Zemani dhe Ilda Bejleri.

Që të dyja brune, Ilda dhe Bora kanë spikatur në ekranin shqiptar me bukurinë dhe linjat e tyre seksi.

Mjaft të talentuara në karrierën e tyre, më poshtë keni një galeri me disa prej fotove më seksi të dy moderatoreve. Ndërkohë ju mund të zgjidhni se kush ju duket më seksi, Bora apo Ilda?

The beach fixes everything… ☀ 😎

A post shared by Bora Zemani (@borazemani) on

I need this tan again 💁🏻‍♀️ #tb #summer2017☀

A post shared by Bora Zemani (@borazemani) on

Duke pare shiun sot, mu kujtua plazhi 😜😜 #tb #missingsummer #summer2017

A post shared by Bora Zemani (@borazemani) on

Stop looking at the walls, look out the window…

A post shared by Bora Zemani (@borazemani) on

Foto e fundit nga plazhi per kete vit… ose e parafundit… 😂😂

A post shared by Bora Zemani (@borazemani) on

It’s so lovely when it’s sunny… 🎶🎶

A post shared by Bora Zemani (@borazemani) on

#beaching 🌊

A post shared by Bora Zemani (@borazemani) on

The paradise on 🌏coeur de pirate..❤

A post shared by Digitalb&Supersport Albania (@ildabejleri) on

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *