Beyonce dhe Jay Z kapen “mat” në Xhamajka

Botë Showbiz

“OTR II” është projekti më i ri muzikor i divës së muzikës, Beyonce, i cili vjen në bashkëpunim me bashkëshortin e saj, reperin Jay Z.

Për këngën, e cila do të shoqërohet edhe me një videoklip, nga ana e këngëtarëve nuk është dhënë asnjë detaj, ndërkohë që Beyonce është fotografuar në Xhamajka nën shoqërinë e Jay Z.

Mesa duket fansat kanë zbuluar një detaj nga video e tyre më e re, e cila mendohet se do të xhirohet pikërisht këtu.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *