Biznemeni shqiptar gay, publikon fotot që askush nuk do të guxonte

Kulturë Lifestyle

Biznesmeni i njohur shqiptar, Elton Ilirjani u bë i njohur për publikun shqiptar kur ai deklaroi haptas se se i pëlqenin meshkujt.

I rikthyer së fundmi në Tiranë ai ka publikuar foto në të cilët shfaqet i lyer me makeup dhe buzëkuq të kuq.

“Tirana mood”, ka shkruar ai në një foto ndërkohë që në foton tjetrën shkruan: “Shqipëria ka nevojë për më shumë njerëz mendjehapur. Jo silikon dhe lugina me injorancë. Po bëhet gjithnjë e më shëmtuar”, ka shkruar ai

 

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *