Bora Zemani largohet nga Digitalb, ja ish-velina që e zëvendëson

Kulturë Showbiz

Largimi i bujshem i Bora Zemanit nga Digitalb ka bere qe kjo kompani te gjeje menjehere nje tjeter moderatore per emisionin Bar Skedina.

“Unë kam kaluar tre vite shumë të bukura, tre vite fantastike në Digitalb, por prej sezonit të ri unë do të jem diku tjetër. Do më mungojë gjithçka nga atje, njerëzit dhe miqësitë. Kanë qenë tre vite shumë të bukura për mua”, tha Bora, duke mbajtur të fshehtë projektet e reja që do të vijnë në karrierën e saj.

E siç duket është gjetur dhe zëvendësuesja e saj në “Bar Skedina” dhe ajo është një emër shumë i njohur, pikërisht ish-velina e “Fiks Fare”, Gea Braha, e cila bërë pjesë e televizionit rreth katër vite më parë.

Është vetë Gea ajo që ka postuar një foto në Instagram ku shkruan: “Bashke do te shihemi ne ‘Bar Skedina Falenderoj Digitalb qe ma besoi kete format’ …”.

 

https://www.instagram.com/p/BnOlAWvFROg/?taken-by=gea.braha

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *