Boss me lekët e burrit? Ja si përgjigjet Angela Martini

Kulturë Showbiz

Modelja e njohur shqiptare, Angela Martini u komentua gjatë për martesën me biznesmenin rumun për shkak të pasurisë që zotëron. Bukuroshja nuk i ka rezistuar trendit më të ri në Instagram “Më bëj një pyetje” ku një prej ndjekësve e pyeti:

‘Pse bën si boss me paratë e burrit?’

Kështu ajo iu kundërpërgjigj duke i thënë: ‘Sepse paratë parate e mia jane te”.

Ata janë një ndër çiftet më të komentuar për jetën e çmendur plot me aventura që bëjnë. Gjithashtu modelja i eshte pergjigjur edhe pyetjes se a kane plane te bejne femije. Martini shprehet se i pelqejne femijet dhe se bashkeshortin e saj biznesmen kane ne plan te kene nje pasardhes te tyre.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *