Bujar Qamili për Luana Vjollcën : O çfarë na pruri Zoti!

Kryesore Kulturë Showbiz Slider kryesore

I ftuar ne emisionin Vizioni I Pasdites ne Vizion Plus, kengetari Bujar Qamili ka folur per marredhenien dhe bashkepunimin me Luana Vjollcen. Bujari ka pranuar se ajo që e ka goditur nga Luana që takimin e parë , ka qene pamja e saj e jashtme.

“Une Luanen e kam shume shoqe dhe shume mike. Ajo eshte nje vajze shume e mire dhe qe ne momentet e para kenga u be super hit mbi 14 milion klikime. Me luanen kur e pashe heren e pare nje here thash cfare eshte kjo bukuri o Zot, cfare na pruri Zoti. Ftesa per kengen me erdhi nga luana, e cila mori persiper cdo gje. Luana nuk e ka bere kengen tju tregoj te tjerve sa kengetare e madhe dhe e mire eshte por e ke bere thjeshte per qejf per te pasur nje kujtim te bukur”, ka thene Bujar Qamili.

Nje nder kenget me te njohura te Bujar Qamilit “Mi dhe flake mallit tim”, erdhi ne bashkepunim veren e kalaur ne menyre me ritmike me Luana Vjollcen sin je ftese nga kjo e fundit.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *