Bashkoni pëllëmbët tuaja dhe zbuloni sa fat keni në dashuri

Linjat janë në të njëjtin nivel Nëse partneri juaj ka vizat e dashurisë në të njëjtin nivel, ju jeni me fat. Ata kanë qëllime serioze dhe preferojnë marrëdhënie të vazhdueshme. Ata janë të arsyeshëm dhe nuk pëlqejnë kthesa të mprehta në jetë. Ata janë një person i ndjeshëm, me karakter të butë dhe kujdesen për […]

Continue Reading

Vëmendje, mënyra si e mbledh dorën grusht tregon diçka të veçantë për ty

Varianti A Ke një personalitet të ndjeshëm dhe një imagjinatë të fortë. Do të ndihesh i mbrojtur dhe i trajtuar me sinqeritet. Të pëlqen të ndihmosh njerëz, je entuziast, emeton energji, je person kurioz, aventurier dhe argëtues. Ndonjëherë ke dëshirë të bësh pjesë në një grup, të të njohin e të pranojnë. Kjo është diçka […]

Continue Reading

Ja sa është kohëzgjatja ideale për të kryer marrëdhënie seksuale

Ekspertët e seksit kanë ardhur me një këshillë të re. Bëhet fjalë për kohëzgjatjen e seksit, në mënyrë që të jetë e kënaqshme dhe e plotë. Në bazë të këtyre studimeve, është nxjerrë përfundimi se një akt seksual i kënaqshëm duke të zgjasë prej 7 deri në 13 minuta. Pra, nuk duhet ta teproni. Nëse […]

Continue Reading

Ushqimet që s’duhet të mungojnë për Vit të Ri

Mënyra më e mirë për të mirëpritur vitin që vjen është pranë familjes dhe njerëzve të dashur e sigurisht që ushqimi është një nga ata ‘’çelësa magjikë’’ që mund të ‘’hapë’’ jo vetëm stomakun, por edhe zemrën e gjithkujt.   Por, krahas gjelit të detit dhe bakllavasë klasike ekziston edhe një armatë e tërë ushqimet […]

Continue Reading

Dashnor Diko: Gëzuar Sandri, jetën do e shijojmë me aq mundësi sa kemi, se ky vend ka marrë fund e s’bëhet

    Këngëtari Dashnor Diko, që ka vite që është tërhequr nga muzika, ka reaguar pas ndalimit të mikut të tij Aleksandër Gjoka nga policia, për shkak se ishte i dehur. “Në përgjithësi jeta e një Artisti ka një perceptim pak më ndryshe se e dikujt tjetri, por kjo s’do të thotë që ti je […]

Continue Reading

VIDEO – Jodina Maliqi tradhton Romeo Veshajn, skena të nxehta me Flori Mumajesin në Paris

Kantautori i njohur, Flori Mumajesi dhe këngëtarja Jonida Maliqi janë përfolur prej kohësh se kanë patur një lidhje intime, por ata nuk janë shfaqur asnjëherë në publik dhe kanë arritur ta mbajnë të fshehtë. Së fundi është zbuluar një video të dy këngëtarëve të cilët kanë qene sëbashku në Francë, më konkretisht në Paris dhe […]

Continue Reading

Shpërthen aktori: Bëj 2-3 punë dhe nuk e ble dot një shtëpi, të tjerët me bythë i kanë të gjitha

Aktori i njohur i humorit Visjan Ukcenaj teksa ka folur për karrierën e tij, nuk ka nguruar të flasë dhe për gjendjen ekonomike. Në një intervistë për “Një ditë me Dojnën” në Pop Culture ai tregon se pasuria më e madhe që ka është familja. “Unë jam shumë i pasur, jam ndër njerëzit më të […]

Continue Reading

Shenjat dalluese që kolegu i punës po flirton me ty

Vendi i punës shpesh mund të cilësohet dhe vendi ku të gjithë janë në gjendje që të krijojnë lidhje të ndryshme dashurie. Zyra e punës shpesh cilësohet edhe si ambjenti kumundësia për të flirtuar është më e madhe se kudo tjetër.   Ndaj mos u nxitoni, fillimisht kuptoni nëse bëhet fjalë thjesht për miqësi, apo […]

Continue Reading

Tërmeti/Pas Rita Orës, edhe Ermal Meta adopton shtëpinë e familjes Alla në Tiranë

    Pas Rita Orës, një tjetër këngëtar shqiptar me famë botërore është sensibilizuar me familjet e prekura nga tërmeti i 26 nëntorit. Këngëtari Ermal Meta i është përgjigjur thirrjes së kryetarit të Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj dhe ashtu si Rita Ora ka vendosur që me financiat e tija të ndërtojë një tjetër shtëpi […]

Continue Reading