Trajnuesi që i ndryshoi biznesin Ermalit, Amit, Alketës dhe të gjithëve që mund ta marrin…

Nëse ndiqni personazhet e njohur në rrjete sociale do ta keni vënë re se trajnuesi amerikan Tony Robbins është një nga figurat më të dashura të tyre. Ndonëse të gjithë do të donin të merrnin pjesë në trajnimet e tij, jo të gjithë e kanë mundësinë për ta bërë diçka të tillë. Përkatësisht për biznesin, […]

Continue Reading

FOTOT/ Spikerja që jepte lajmet me gjoks jashtë thirrje Kryeministrit: I kërkoj Ramës të më marrë në punë te ERTV, pagat atje janë më të larta

“Realiteti sipas Enkit” ishte seriali i kronikave verore në “Youtube” që Enki Braçaj realizonte në jug, ku vendosi të zbulonte anën e errët të pushimeve luksoze të personazheve publike, nga “pjeshkat e Instagramit” te politikanët e njohur. Tashmë çdo mëngjes në lidhje direkte nga “Aldo morning show”, ajo shfaqet në ekran në stilin e saj […]

Continue Reading

Mesazhi i Robert Berishës për gratë: Sa më shumë gabime bëni, rritet numri i dashnoreve

ënga “Dashnorja”, e Robert Berishës, sapo doli u tha se ishte dedikim për gruan e dytë me të cilën kishte lidhje, ndërsa ishte i martuar me Nora Istrefin. Ndërkohë, i ftuar në “Prive”, Robert Berisha ka çuar një mesazh për gratë, një mesazh që për ne është skandaloz. “Rrisni fëmijët, shkoni me pushime, hani, pini, […]

Continue Reading

Rudina Dembacaj: Me Markun, e kapa veten duke ulur kokën në aeroport. Nuk ia lejoja dot vetes këtë gjë…”

E ftuar në programin “Rudina”, në Tv Klan këtë pasdite ishte moderatorja dhe aktorja e humorit, Rudina Dembacaj. Ajo ka folur për jetën profesionale, por edhe atë private, pasi kohët e fundit ka bërë shumë ‘zhurmë mediatike’ dhe ka qenë qendra e mediave rozë. Në muajin Nëntor, Rudina Dembacaj konfirmoi ndarjen me bashkëshorin,  Aleksandër Varfaj. […]

Continue Reading

Rrëfimi i Bojken Lakos: 3 vitet pa babain, kam lënë drogën e alkoolin, por s’më besojnë

Artisti i njohur Bojken Lako ishte i ftuar ditën e sotme në programin “Historia ime” në Tv Klan. Ai njihet si një person që ka bërë revolucion në muzikën moderne shqiptare. Bojken Lako është lindur dhe krijuar në një familje artistësh. Por, krahas artit dhe shpirtit artistik, ai ka pasur edhe periudha të errëta që […]

Continue Reading

“Ti je bossi”, Rudina Dembacaj publikon SMS-të me Mark Frrokun! Për çfarë “ndryshon” mendje aktorja e humorit?!

Pasi zyrtarizoi lidhjen me Mark Frrokun, Rudina Dembacaj tashmë ndan me fansat jo vetëm fotot romantike të të dyve, por edhe biseda që çifti bën. Aktorja e humorit ka publikuar në rrjetet sociale një pjesë nga biseda e bërë në WhatsApp me partnerin e saj të ri, por që më pas e ka fshirë foton. […]

Continue Reading

Rudina Dembacaj zyrtarizoi lidhjen me Mark Frrokun, reagon ish-burri: Jeta është e qetë, deri kur vjen një grua

Padyshim që ndarja e aktores Rudina Dembacaj nga bashkëshorti i saj, Aleksi, ishte një ndër lajmet që bëri xhiron e mediave, ashtu sikundër dhe lidhja e saj e re me ish-deputetin Mark Frroku. Pas ndarjes ajo dhe Aleksandri kanë konfirmuar që kanë mbetur miq të mirë, duke postuar në rrjetet sociale foto së bashku, madje […]

Continue Reading

“Zhurmat që më lënduan, por e bekuar me dashuri”, Alketa Vejsiu postim prekës për ditëlindje: Ndaj me ju dy mësime

Alketa Vejsiu feston ditën e sotme ditëlindjen e saj të 36. Nga Miami moderatorja ka emocionuar me postimin e bërë në rrjetet sociale. Duke folur për bashkëshortin, familjen dhe karrierën, ajo shprehet se ka ende shumë punë për të bërë, pasi ende është në gjysmë të rrugës. Statusi i i plotë: Sot është ditëlindja ime! […]

Continue Reading

Flor Mumajesi “pranon” lidhjen me moderatoren e njohur

Këngëtari i mirënjohur dhe kantautori Flori Mumajesi, është një prej artistëve më të dashur për publikun shqiptar, dhe një emër mjaft i përfolur për lidhjen e tij me moderatoren e njohur kosovare Liberta Spahiu. Asnjëri prej tyre nuk ka reaguar në lidhje me këtë çështje, që është bërë kryefjala e mediave rozë. Ndonëse ata s’kanë […]

Continue Reading

U përmend në përgjimet për “Zogun e Tiranës”, Iva Aliko: Përjetova një shok, Hermesi është i shfrytëzuari, është shumë naiv

Një prej emrave të showbizz-it shqiptar e përmendur në përgjimet për Hermes Nikaj, të ashtuquajtur “Zogu i Tiranës” është dhe Iva Alikaj. E ftuar në emisionin “Shqipëria live”, në Top Channel, Alikaj ka treguar si e mori vesh lajmin. Ajo ia ka dalë në mbrojtje Hermes Nikajt, për të cilin tha se është shumë naiv […]

Continue Reading