Kjo shenjë do të ketë fat në dashuri ditën e sotme, ja çfarë thotë horoskopi

DASHI (21mars – 20 prill) Neptuni do influencoje se tepermi tek jeta juaj sentimentale dot. Do merrni disa vendime ne cift te cilat do i japin nje tjeter drejtim jetes suaj. Disa mund te kalojne ndonje moment te tensionuar. Beqaret duhet te bejne kujdes. Hena do iu beje kerkues dhe do kerkoni nje “qenie” perfekte. Nuk […]

Continue Reading

Horoskopi për ditën e sotme, e martë 7 Gusht

Dashi-Nëse keni fëmijë për të edukuar, do bënit mirë të koordinonit me partnerin/en tuaj, për një linjë të përbashkët, në mënyrë që raporti juaj të ecë paralel. Miqtë dhe familjarët do të kënaqen nga prania juaj, por mes tyre do të ketë edhe sfida dhe rivalitete. Për sa i përket financave, ato do të rriten […]

Continue Reading

Horoskopi për sot 26 korrik 2018/ Ja shenjat që do marrin propozime

Dashi-Fokusohuni në gjithçka, me qëllim arritjen e një objektivi të ri profesional, i cili mund të sjellë një sërë avantazhesh dhe kënaqësish. Megjithatë duhet të tregoheni të durueshëm dhe të shmangni rreziqet e kota lidhur me shpenzimet dhe investimet. Demi-Shmangni tensionet dhe përplasjet e kota me bashkëpunëtorët tuaj. Kjo fundjavë do të jetë e rëndësishme […]

Continue Reading

Horoskopi për të hënën/ Ja shenjat që do të ju ecë ters

Dashi-Nëse situata në ambientin e punës është e tensionuar, rezistoni! Relaksin mund ta rikuperoni në kohën tuaj të lirë, duke iu dedikuar kënaqësive të jetës. Në sferën financiare parashikohen probleme. Bëni kujdes! Demi-Në aktivitetin tuaj do të keni mundësi të reja për të vlerësuar, atë që vërtetë ka rëndësi. Me qetësi dhe durim do të […]

Continue Reading