Horoskopi për të dielën/ Ja shenjat që ju buzëqesh fati

Dashi-Për sa i përket punës yjet ju këshillojnë të tregoheni më të shkathët në qoftë se doni që të ardhurat tuaja të rriten. Kini besim te forca juaj e brendshme, te kuraja për të përballuar pengesa të ndryshme. Duhet të keni parasysh që çdo pengesë që mund të kaloni do ju shërbejë si një eksperiencë […]

Continue Reading

Horoskopi i ditës së sotme, e martë 17 korrik 2018

Dashi-Fillon një javë më e mirë, por në dashuri duhet të jeni objektiv dhe të përpiqeni të vlerësoni nëse është rasti të zgjidhni apo jo problemet që prej kohësh kanë tensionuar marrëdhënien në çift. Do të jetë një muaj më i vështirë për t’u përpjekur të gjeni një kompromis, prandaj vlerësoni menjëherë nëse është rasti […]

Continue Reading

Horoskopi për sot, kësaj shenje do i ndryshojë jeta

Dashi-Do të merrni lajme shumë entuziazmuese, të cilat do ju lejojnë që të ndryshoni totalisht rutinën tuaj ditore. Do të jeni gati të përballeni me ndryshime radikale, të cilat do ju bëjnë të ndiheni të realizuar. Në vendin e punës, parashikohen rezultate të mira. Demi-Mundohuni të jeni më largpamës, sa i takon projekteve tuaja për […]

Continue Reading