“Çfarë mendon për Lori Hoxhën?” Ja si përgjigjet Armina Mevlani

Kryesore Showbiz

Armina Mevlani dhe Lori Hoxha janë dy nga femrat shqiptare me shijë mjaft të hollë për modën.Ato duket se janë në një hap me zhvillimet më të fundit të trendeve në mbarë botën. Arminës i kanë pyetur publikisht se çfarë mendon për trashëgimtaren e Top Medias.

‘Ajo është një vajzë e mrekullueshme dhe me një stil vrastar’ ka shkruar Armina krah fotos së Lorit pa nguruar aspak të shprehë gjithë adhurimin për të. CNA

 

 

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *